Студентски портал

Резултат слика за студентски портал

Студентски портал - Индекс студенту омогућава:

Од децембарског испитног рока школске 2018/19 пријава испита се спроводи електронским путем, преко Студентског портала. Активирање налога на Студентском порталу је ОБАВЕЗНО за све студенте (Упутсво за отварање налога).

Презентацију са обуке одржане 28.11.2018. можете преузети ОВДЕ.

Отварање налога

За потребе отварања појединачних налога неопходно је да студенти доставе своје e-mail адресе.

Почевши од школске 2019/20. студети који се уписују на Факултет тражену адресу достављају при упису.
Студенти уписани пре школске 2019/20. године доставу адресе врше на следећи начин:

• До 10.1.2019. достава е-мејл адреса се обавља попуњавањем ОБРАСЦА. Пријава адресе на овај начин поразумева обавезну потврду исправности путем активационог линка, који се добија у поруци послатој на адресу коју је студент навео.
  • Од 11.1.2019. лично на шалтеру Студентске службе, уз индекс.

Захтеви за исправку података

Пријаве проблема у приступу Порталу, захтеве за исправку личних података и питања везана за Портал слати на адресу studentski.portal@pmf.kg.ac.rs.