Састанак Већа катедре за хемију

Дневни ред: 1. Извештај са Колегијума 2. Молба да Катедра за хемију Природно-математичког факултета у Крагујевцу дâ мишљење о раду доц. др Милана Младеновића након урађене студентске анкете 3. Предлог да се измене критеријуми за формирање ранг листе кадидата при упису на академске мастер и докторске студије у Институту за хемију 4. Извештај комисије о избору Наде Д. Савић у звање истраживача сарадника 5. Захтев за покретање поступка и одређивање Комисије за поновни избор др Ивана Дамљановића у звање научног сарадника 6. Захтев за покретање поступка и одређивање Комисије за избор Милене Вукић у звање истраживача сарадника 7. Захтеви за покретање поступка и одређивање Комисије за избор два истраживача приправника 8. Предлог за покретање поступка за избор доцента др Љубинке Г. Јоксовић у звање ванредни професор, за ужу научну област Аналитичка хемија 9. Разно Управник Института за хемију, 31.10.2017. год.